biuro@hinto.pl

+48 888 677 333

Produkty dla jakośc i UR »

Zakręcanie nakrętek

Etykietowanie

Produkcja atomizerów farmaceutycznych

Produkcja atomizatorów

Zawijanie sera

Pakowanie sera

Przykłady aplikacji TroublePad.

Akcesoria TroublePad


Dostępnych jest kilka akcesoriów systemowych, takich jak:

 

 • podstawa magnetyczna
 • sterownik (Box)
 • bezprzewodowy wyzwalacz TroublePad
 • oświetlenie o dużej mocy (12000 lumenów)
 • kabel hybrydowy (10, 20 lub 50 metrów)
 • zestaw baterii do oświetlenia
 • obiektyw szerokokątny do kamery
 • tablet o pojemności 512 GB
 • tablet o pojemności 1 TB
 • statyw do kamery
 • zaciski do szybkiego mocowania
 • zdejmowany wózek do walizki transportowej
 • przyssawka do mocowania systemu

Charakterystyka techniczna TroublePad


Z technicznego punktu widzenia, system TroublePad jest niezwykle wydajny i spełnia kilka rodzajów wymagań.

 

Kamera TroublePad może działać z szybkością klatek od 225 do 2500 kl/s

 

Rekomendowana prędkość kamery to 570 kl/s przy rozdzielczości 800x600 pikseli.

 

Możliwe jest również użycie bardziej standardowej prędkości, 225 klatek na sekundę, przy wyższej rozdzielczości obrazu (1280x1024). Dostępne są również inne prędkości, takie jak 835, 1500 lub 2500 klatek na sekundę, przy niższych rozdzielczościach obrazu.

 

Kamera jest wyposażona jest w zespół oświetlenia LED (standardowo 600 lumenów, dostępne są też mocniejsze oświetlacze opcjonalne), który może działać na bateriach (5 baterii AAA) i zasilaczach.

 

Moduł optyczny zawiera obudowę z obiektywem makro zoom, aby zapewnić maksymalną precyzję podczas nagrywania.

 

Dostarczone ramię montażowe to "magiczne ramię" z regulowanym zaciskiem. Dopasowuje się do kamery i jej systemu oświetlenia.

 

Cechy techniczne tabletu

 

Nasz system zawiera również 12-calowy tablet z wydajnym procesorem Intel Core, 8 GB pamięci RAM i dyskiem twardym SSD 256 GB, który jest dostarczany z etui ochronnym i paskiem na ramię.

Dla tych, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni dyskowej, można wybrać tablet z dyskiem twardym o pojemności 512 GB lub 1 TB. Tablety o większej pojemności mogą obsługiwać dłuższe pętle nagrywania.

Bardzo wydajne oprogramowanie może nagrywać z kilkoma prędkościami, kilkoma rozdzielczościami, pod kontrolą operatora lub niezależnie (z Boxem).

Może być stosowany jako uzupełnienie istniejącej przemysłowej instalacji wizyjnej lub jako jedyne urządzenie monitorujące.

 

Dzięki kamerze i systemowi TroublePad można ustawić prędkość nagrywania od 225 do 2500 klatek na sekundę oraz wykonywać kontrolowane przez operatora i skonfigurowane nagrania w pętli trwające kilka godzin.

(Opcjonalny) Trigger Box zapewnia kontrolę nad systemem i daje mu autonomię.

Box umożliwia:

 • rozpoczęcie nagrywanie
 • zatrzymanie nagrywanie
 • dodawanie znaczników do klatek kluczowych,
 • zapisanie kilka sekund przed i po sygnale z Twoich czujników...

dzięki czemu zachowujesz tylko najistotniejsze elementy nagrania. Box ma tę dodatkową zaletę, że pozwala szybko identyfikować obszary wymagające poprawy na linii produkcyjnej, skuteczniej zapobiegać problemom i znajdować rozwiązania dla każdego z nich.

Dzięki Boxowi TroublePad staje się całkowicie samodzielnym urządzeniem: nagrywane obrazy są automatycznie rejestrowane, bez konieczności interwencji człowieka. Nadaje systemowi dodatkowy wymiar.

Intuicyjna, inteligentna i niezależna kamera o dużej prędkości

 

TroublePad jest dostarczany z preinstalowanym oprogramowaniem na tablecie z ekranem dotykowym.

Intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia sterowanie nagraniami, wizualizację obrazów na żywo, przeglądanie historii nagrań i natychmiastowe odtwarzanie przy niskiej prędkości, dzięki czemu można w czasie rzeczywistym zrozumieć błędy linii produkcyjnej, które zwykle są niemożliwe do wykrycia gołym okiem.

System umożliwia również eksport filmów w formacie AVI.

Z czego składa się TroublePad?

 

Ultra kompaktowy system składa się z modułu szybkiej kamery, tabletu z zainstalowanym oprogramowaniem, ramienia montażowego i wygodnej walizki do przenoszenia (9kg).

Instalacja zajmuje tylko mniej niż minutę, nawet w najbardziej ciasnych przestrzeniach. Jest w pełni mobilny dzięki zintegrowanemu kierunkowemu oświetleniu LED, bez zbędnych przewodów i zasilania (ok. 2 godziny pracy w trybie samodzielnym).

Podłączenie zasilania jest wymagane, gdy TROUBLEPAD jest używany do przechwytywania losowego zdarzenia, które z definicji może wystąpić w dowolnym momencie w ciągu godzin, a nawet dni...

Nasz dział rozwoju współpracował przy tworzeniu TroublePad z personelem naszych klientów. System został zaprojektowany w celu ułatwienia konserwacji i optymalizacji procesów przemysłowych w dowolnej dziedzinie (przetwórstwo spożywcze, farmaceutyka, butelkowanie, produkcja, pakowanie, kosmetyki, motoryzacja, papier, elektronika itp. .).

Prosta instalacja i obsługa

TroublePad to rozwiązanie oparte o szybką kamerę, które umożliwia identyfikację punktów usprawnienia linii produkcyjnej. Może być używany wraz z istniejącym systemem monitoringu przemysłowego. Łatwy w użyciu i intuicyjny, nasz ultra przenośny system szybkich kamer został stworzony z myślą o konserwacji zautomatyzowanej produkcyjnej linii przemysłowej. Umożliwi Ci zdiagnozowanie i zrozumienie anomalii i usterek na Twojej linii produkcyjnej i maszynach szybkobieżnych. TroublePad jest przeznaczony dla branż obsługujących linie produkcyjne, takich jak przemysł spożywczy, kosmetyczny, opakowaniowy lub farmaceutyczny itp.

Weryfikacja problemów produkcyjnych i możliwości optymalizacji

Pobierz broszurę o TroublePad

Wyślij zapytanie

TroublePad: adaptacyjny system szybkich kamer do monitoringu zautomatyzowanych linii produkcyjnych.