biuro@hinto.pl

+48 888 677 333

Hinto Paweł Kotelon

ul. Olszańska 27

31-517 Kraków

Kontakt

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Obniżenie kosztów, uwolnienie czasu operatorów, zwiększony stopień kontroli jakości oraz śledzenie produktu.

Efekt 3

Inwestycja w nowoczesne technologie to zawsze dobre rozwiązanie. Przemysł gna do przodu, wymagając obniżenia kosztów przy jednoczesnym podnoszeniu jakości. Automatyzacja możliwych etapów kontroli jakości, pozwala często na kilkunastokrotne podniesienie odsetka kontrolowanych detali, bez wydłużenia czasu kontroli oraz bez niszczenia detali! 

3

Efekt 2

2

Zespól wyszkolonych operatorów w laboratorium, znacząco podnosi stabilność kontroli jakości, zmniejszając potencjalne ryzyko reklamacji.

Efekt 1

1

rtg płytki pcb badanie nieniszczące
laboratorium badawcze, metalografia, preparatyka
udana sprzedaż dobre partnerstw

Efekty współpracy

Szkoła metalografii

Szkolimy i doradzamy w ramach preparatyki wszystkich materiałów. Posiadane doświadczenie pozwala nam na dobranie i zaprezentowanie metod pracy z wykorzystaniem urządzeń i materiałów od wszystkich wiodących firm na rynku: Struers, QATM, Akasel, Buehler, LamPlan, Metkon, Presi, i innych.

Oferujemy również doradztwo i szkolenia w dziedzinie pomiarów twardości, zwłaszcza z wykorzystaniem urządzeń EmcoTest, Strues, InnovaTest i innych.

Szkolenie zwykle odbywa się u Klienta, na używanym u niego systemie - my ze swojej strony możemy proponować dobór odpowiednich materiałów dla danego zastosowania.

Szkolenie może trwać od kilku godzin do nawet 3 dni - te kwestie ustalane są indywidualnie.

Nowoczesne metody kontroli jakości 4.0

Nowoczesny przemysł zmienia diametralnie swoje podejście w kwestii oszczędności czasu, środków oraz materiałów w procesie zarówno produkcji jak i kontroli jakości. Wymagania stawiane zarówno szybkości kontroli, jej niezawodności jak i możliwości śledzenia wyników do konkretnej części jak i np. spoiny rosną w sumie z dnia na dzień. Nasza firma współpracuje z dostawcami najnowszych, często przełomowych rozwiązań, pozwalających niejednokrotnie na praktycznie 100% kontroli jakości, ze 100% zdolnością śledzenia produktu, co przekłada się na znacząco niższe ryzyko reklamacji.

Do oferowanych rozwiązań należą: 

 - wykorzystanie cobotów do kontroli RTG wyrobów - np. w spoinach siedzeń samochodowych,

- wykorzystanie najnowszych rozwiązań detektorów zliczania fotonów RTG, pozwalających na bardzo szybkie skanowanie produktów na taśmociągach, 

- zrobotyzowanie preparatyki próbek,

- automatyczna ocena obrazu, współpracująca zarówno ze standardowymi kamerami jak i detektorami RTG, pozwalająca na pełną automatyzację kontroli.

 

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż urządzeń, akcesoriów oraz materiałów zużywalnych dla laboratoriów jakości, laboratoriów badawczych oraz kontroli produkcji. W naszej ofercie znajdziecie:

- systemy szybkich kamer do kontroli oraz nadzoru linii produkcyjnych,

- mikroskopy cyfrowe,

- kamery cyfrowe wraz z oprogramowaniem pomiarowym,

- wielosegmentowy oświetlacz LED do stereomikroskopów,

- materiały eksploatacyjne do preparatyki metalograficznej,

- systemy nieniszczącej kontroli jakości, oparte o detektory zliczania fotonów RTG,

- automatyczne systemy wizualnej kontroli jakości, oparte o algorytmy sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego,

- systemy pomiarowe dedykowane do konkretnych celów - np. pomiary spoin. 

Oferta

Profesjonalizm

Nasza reputacja zależy od jakości naszej pracy - robimy wszystko by nie ucierpiała.

Terminowość

Nie cierpimy się spóźniać - bo co komu po idealnym rozwiązaniu, jeżeli zostanie dostarczone za późno?!

Technologie

Poznajemy najnowsze rozwiązania na rynku, kontroli jakości, by móc przekazać o nich wiedzę.

Indywidualne podejście

Każdy nasz Klient ma inne oczekiwania - każdy projekt prowadzimy wg wymagań Klienta.

Hinto to łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia w preparatyce materiałograficznej, mikroskopii, analizie obrazu, pomiarach twardości i sprzedaży wszystkich tych rozwiązań dla najbardziej wymagających Klientów na rynku. U nas nie ma sprzedawców w zwykłym tego słowa znaczeniu - jesteśmy zespołem inżynierów materiałowych, znających od podstaw zagadnienia, dla których dostarczamy rozwiązania. Jesteśmy zespołem, który zawsze kierował się dobrem Klienta końcowego, budując za każdym razem partnerstwo a nie zwykły "biznes".

O nas

Oferowane produkty i rozwiązania

OFERTA

KONTAKT

Szanowni Państwo!

Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w doborze rozwiązań aplikacyjnych z obszaru preparatyki metalograficznej oraz pomiarów twardości, dopasowanych do konkretnych potrzeb naszych Klientów. 

 

Rosnące doświadczenie, pozwoliło nam ostatnio poszerzyć nasze usługi o doradztwo w zakresie nowoczesnych metod automatycznej nieniszczącej kontroli jakości, która idealnie wpisuje się w ideologię Przemysłu 4.0, oraz systemów szybkich kamer do kontroli linii produkcyjnych.

 

Współpracujemy z producentami sprzętów i materiałów do metalografii, kamer mikroskopowych, mikroskopów cyfrowych, systemów pomiarowych, automatycznych programów do analizy obrazu i kontroli produkcji, detektorów zliczania fotonów RTG, szybkich kamer dla kontroli produkcji i innymi.

 

Kontrola jakości 4.0

Do góry