Przedstawiamy wyniki uzyskane dla branży spożywczej przy testach z wykorzystaniem masła.

Końcowym rezultatem wdrożenia będzie bieżąca, w pełni automatyczna kontrola (AI), wpięta w istniejącą linię produkcyjną.

Układ pozwala na identyfikacje bardzo szerokiej gamy potencjalnych zanieczyszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się ze studium przypadku zastosowania systemu Radalyx, do kontroli spoin w ramie fotela. Ilość czasu oraz pracy jaki można zaoszczędzić, mogą zaskoczyć.
Automatyczna zrobotyzowana kontrola spoin fotela

Radalytica jest twórcą przełomowego systemu nieniszczącej kontroli jakości, który jako pierwszy wykorzystuje dwa zsynchronizowane coboty, jako platformy nośne zarówno dla lampy oraz detektora zliczania fotonów RTG. Wysoka precyzja ruchu, oraz unikalna jakość obrazu z detektorów Advacam, pozwalają szybko i skutecznie sprawdzać jakość produktów bezpośrednio na linii produkcyjnej, znacznie redukując ilość detali, które należy zniszczyć podczas kontroli laboratoryjnej. Dodatkowym atutem jest też możliwość sprzężenia informacji płynącej z kontroli z linią produkcyjną, tak by uzyskać efekt samosterowania!

Zapraszamy do zapoznania się z dwoma podstawowymi rozwiązaniami:

RadalyX

Berkhof X-rad

System współpracujących robotów, pozwalający na kontrolę bardzo szerokiego zakresu wymiarów i kształtów detali na produkcji.

System automatycznej kontroli jakości, zabudowany z podajnikiem taśmowym, gotowy do bezpośredniego wpięcia w linie produkcyjne.

Przykłady zastosowań:

CO NOWEGO?

OFERTA

START

KONTAKT

  1. pl
  2. en

Created with WebWave CMS

Ogólne warunki sprzedaży

Polityka prywatności