CO NOWEGO?

OFERTA

START

KONTAKT

  1. pl
  2. en
Wizją przyświecającą założycielom Hinto, było dołożenie wszelkich starań i zapewnienie wszelkiej możliwej pomocy dla tych, którzy posiadają przełomowe pomysły, mogące doprowadzić nas do założenia bazy na Księżycu, podróży na Marsa czy też druku biologicznego. Może się to wydawać dziwne w odniesieniu do profilu naszej działalności - ale pamiętajcie, że te wielkie procesy i cele zbudowane są z małych kroczków, które postaramy się ułatwić. Wiele przełomowych start'up-ów powstaje, ale niewielu udaje się przetrwać z prostej przyczyny - rynek jest wredny :). 

Obecnie na rynku pojawia się wiele nowych start-up'ów, posiadających genialne pomysły na produkty i rozwiązania, ale nie zawsze mające pomysł na rozpoczęcie sprzedaży. Naszym celem jest pomóc im na początku drogi.


Pomagamy w doborze metod kontroli produkcji wykorzystujących badania nieniszczące oparte o najnowocześniejszą metodę zliczania fotonów rentgenowskich, badań laboratoryjnych, monitorowania przy wykorzystaniu technologii przemysłu 4.0 oraz IoT. Wszak bez usprawnienia tego co już mamy, nie wprowadzimy nic nowego.

Created with WebWave CMS

Ogólne warunki sprzedaży

Polityka prywatności