biuro@hinto.pl

+48 888 677 333

Produkty dla jakośc i UR »

Materiały pochodzą ze strony www.ashvision.com

Powrót do:

Mikroskopy cyfrowe ASH

Pobierz broszurę o Acumen AI

Obszerna broszura dotycząca produktów Omni 3 w formacie pdf do pobierania, udostępniania i drukowania.

Wszystko o Omni 3

Zakres powiększeń (ze soczewką +5)

2.2 - 131.7x

Rozdzielczość kamery

1920 x 1080 Pikseli

Podłączenie monitora

HDMI / DVI

Wymagania monitora

HD Ready / Full HD (zalecany)

Wejście / Wyjście

HDMI
USB 2.0 (x4 Porty)
Mini USB Port
Ogólnego przeznaczenia IO (x3 Porty)
DC zasilanie 24V

Pamięć wewnętrzna

16GB

Przechwytywanie obrazu

Pamięć wewnętrzna
Pamięć USB
USB on the Go (podłączony PC)

Zasilanie

24W

Wymiary

216mm x 165mm x 170mm

Waga

1.75kg

Temperatury pracy

Przechowywanie 10°C to 60°C
Praca 5°C to 40°C

 

 

Specyfikacja jednostki

 

Soczewka

5

Optycznie

Zakres powiększeń (X)

2.5 - 68

 

Pole widzenia oś X (mm)

200 - 7.5

 

Pole widzenia Y (mm)

112 - 4.2

Cyfrowo

Zakres powiększeń (X)

69d - 136.5d

 

Pole widzenia oś X (mm)

7.5 x 3.75

 

Pole widzenia Y (mm)

4.2 x 2.1

 

Odległość robocza (mm)

195

 

Głębia ostrości (mm)

80 (min. zoom) / 0.5 (max. optyczny)

Specyfikacja kamery

Specyfikacja techniczna.

Porównanie obrazów w formie nakładki

Przygotowana nakładka obrazu z obrazu wzorcowego,, pozwala zidentyfikować defekty, nakładając i przełączając obraz próbki na żywo z zapisanym obrazem wzorcowym. Umożliwia szybką identyfikację różnic między próbką wzorcową a próbkami testowymi. Obraz wzorcowy jest automatycznie dostosowywany do ułożenia detalu.

Porównanie obrazów na podzielonym ekranie
Mikroskop cyfrowy Omni 3 pozwala na wizualne porównanie swojej próbki na żywo z zapisanym obrazem głównym w postaci podzielonego ekranu. Możliwe jest dodawanie notatek za pomocą adnotacji i zapisanie obrazu porównawczego w celu udokumentowania i śledzenia. Pozwala na szybką identyfikację różnic między próbką wzorcową a próbkami testowymi.

Super szybki autofokus

Umieść próbkę pod Omni 3, a system natychmiast wyostrzy obraz na Twojej części. Sprawdź swoje części nawet trzy razy szybciej. Szybka i bezproblemowa kontrola części bez konieczności ręcznego ustawiania ostrości lub zmiany wysokości części.

Składanie obrazów w osi Z - rekonstrukcja ostrości

Omni 3 automatycznie przechwytuje od 2 do 12 obrazów przy różnych ogniskowych, tworząc nowy obraz, będący złożeniem najostrzejszych elementów obrazów bazowych. 

Pomiary 2D i siatki 

Intuicyjna, ekranowa, opatentowana aplikacja pomiarowa w pełnym 2D. Pomiary odcinka, średnicy, kąta, regulowana siatka X-Y, kształty i funkcje adnotacji w celu dostosowania do wielu specyfikacji próbek. Tworzenie siatki pozwala na analizę próbek w oparciu o wyświetlane na ekranie cyfrowe szablony z ustalonymi granicami tolerancji. Umożliwia również szybką analizę defektów typu „OK/NOK”.

AshCal śledzenie kalibracji

Omni 3 jest kalibrowany fabrycznie, przed wysyłką do użytkownika. Oszczędza to czas operatora, który nie musi rekalibrować urządzenia przy zmianie powiększeń.

Wyślij zapytanie

Natychmiastowe przyspieszenie procesów kontroli jakości dzięki OMNI 3


Zwiększenie wydajności procesów inspekcyjnych wymaga nie tylko zmniejszenia obciążenia operatorów ale również redukcji ilości powstających odpadów. Zaawansowane rozwiązania w Omni3, dają natychmiastowy efekt.

Samodzielny - oprogramowanie pomiarowe wbudowano w mikroskop - nie ma potrzeby podłączania komputera PC, co zapewnia większe bezpieczeństwo i niezależność kontroli.

Pomiary w osi Z - aplikacja pomiarowa 
Teraz możesz mierzyć w osi Z, oprócz osi X i Y, co przeniesie możliwości Omni 3 w zupełnie nowy wymiar pomiarów w 3D. Błyskawicznie sprawdzaj swoje części do pięciu razy szybciej w porównaniu z przestarzałymi ręcznymi metodami kontroli.

AshCal - w celu uniknięcia konieczności ciągłej rekalibracji urządzenia, po każdorazowej zmianie powiększenia, ASH wprowadził fabryczne śledzenie kalibracji dla wszystkich soczewek. Operator zyskuje dokładny pomiar przy każdym powiększeniu.

Pomiary i siatki odniesienia - w zależności od potrzeb pomiarowych dla różnych próbek, dostępne są pomiary odcinków, średnic, kątów, regulowane w osiach X-Y siatki pomiarowe, kształty oraz adnotacje. Siatki jak i szablony zawierają limity tolerancji, pozwalając na szybką ocenę OK/NOK

OMNI 3 pozwala na wykorzystanie najnowszych rozwiązań w mikroskopii cyfrowej, uzyskując bardzo szybkie i precyzyjne wyostrzenie obrazu, co przekłada się na skrócenie czasu pracy.  Oprogramowanie pomiarowe, zintegrowano w samej kamerze, co usuwa konieczność podłączenia do PC, zachowując maksymalną wydajność.

OMNI 3 - mikroskop cyfrowy stworzony do szybkiej inspekcji i kontroli