biuro@hinto.pl

+48 888 677 333

Produkty dla jakośc i UR »

Materiały pochodzą ze strony www.ashvision.com

Powrót do:

Mikroskopy cyfrowe ASH

Pobierz broszurę o Acumen AI

Obszerna broszura dotycząca produktów Acumen AI w formacie pdf do pobierania, udostępniania i drukowania.

Wszystko o Acumen AI

Zakres powiększeń (ze soczewką +5)

2.2 - 131.7x

Rozdzielczość kamery

1920 x 1080 Pikseli

Podłączenie monitora

HDMI / DVI

Wymagania monitora

HD Ready / Full HD (zalecany)

Wejście / Wyjście

HDMI
USB 2.0 (x4 Porty)
Mini USB Port
Ogólnego przeznaczenia IO (x3 Porty)
DC zasilanie 24V

Pamięć wewnętrzna

16GB

Przechwytywanie obrazu

Pamięć wewnętrzna
Pamięć USB
USB on the Go (podłączony PC)

Zasilanie

24W

Wymiary

216mm x 165mm x 170mm

Waga

1.75kg

Temperatury pracy

Przechowywanie 10°C to 60°C
Praca 5°C to 40°C

 

 

Specyfikacja jednostki

 

Soczewka

5

Optycznie

Zakres powiększeń (X)

2.5 - 68

 

Pole widzenia oś X (mm)

200 - 7.5

 

Pole widzenia Y (mm)

112 - 4.2

Cyfrowo

Zakres powiększeń (X)

69d - 136.5d

 

Pole widzenia oś X (mm)

7.5 x 3.75

 

Pole widzenia Y (mm)

4.2 x 2.1

 

Odległość robocza (mm)

195

 

Głębia ostrości (mm)

80 (min. zoom) / 0.5 (max. optyczny)

Specyfikacja kamery

Specyfikacja techniczna.

Liczenie kolonii
Sztuczna inteligencja z głębokim uczeniem to przyszłość w liczeniu kolonii.

Sztuczna inteligencja ASH wykorzystana w Acumen AI oparta na algorytmach uczenia maszynowego może pokonać wiele frustrujących wyzwań, w tym nakładanie się CFU.

Liczenie komórek
Automatyczne liczenie komórek z wykorzystaniem algorytmu głębokiego uczenia, skraca czas potrzebny na przeprowadzenie tradycyjnej metody hemocytometru.

Inspekcja roztoczy
Identyfikuj, śledź i licz żywe, poruszające się obiekty w aplikacjach biologicznych. Automatyczne raportowanie bezpośrednio z Acumen AI.

Kontrola opakowań tabletek

Kontroluj integralność i jakość opakowań blistrowych w sposób w pełni zautomatyzowany, dzięki naszym procesom głębokiego uczenia Acumen AI. Szybkość działania i brak wypływu operatora pozwalając uzyskać spójny, oszczędzający czas i dokładny proces kontroli.

Kontrola strzykawek

Zautomatyzowanie kontroli jakości strzykawek ze znacznie szybszym wykrywaniem pęknięć niż może to zrobić operator, pozwala na oszczędność czasu i zasobów.

Sprawdzanie fiolek
Wykrywaj wiele defektów na produktach jednocześnie w czasie rzeczywistym. Eliminacja wpływu operatora na kontrolę, oszczędność czasu i kosztów.

Kontrola PCB
Automatyczne identyfikowanie, wykrywanie i klasyfikowanie anomalii w produkcji PCB, takich jak brakujące komponenty, ciała obce, zanieczyszczenia, mostki lutownicze lub szorty.

Kontrola rozmieszczenia komponentów 
Produkcja płytek PCB, obarczona jest powstaniem dodatkowych kosztów w sytuacji, gdy operator źle rozmieści komponenty. Wykorzystanie algorytmów Acumen AI z ASH, pomaga wyeliminować kosztowne złomowanie złych partii płytek PCB, spowodowane błędami operatorów. Uczenie maszynowe dokładnie rozpoznaje poprawność rozmieszczenia i orientacji wszystkich typów komponentów na płytkach PCB..

Wykrywanie wad i ich natychmiastowy pomiar

Automatyczna kontrola części, z wykryciem i pomiarem wielu wad jednocześnie, pozwala na znaczną redukcję czasu kontroli, usuwając czasochłonny i żmudny proces ręczny. Dzięki temu Acumen AI zapewnia automatyczny, dokładny i wydajny proces weryfikacji.

Wyślij zapytanie

Inteligentna inspekcja nowej generacji


Acumen AI automatycznie identyfikuje, wykrywa i klasyfikuje wady produktu, prowadzi operatorów montażu, kontroluje roboty i coboty, generuje raporty oparte na danych, maksymalizuje przepustowość i eliminuje błędy ludzkie.

Rozwiązania aplikacyjne w przemyśle

Generowanie raportów - program do obsługi generuje szczegółowe raporty, bez konieczności eksportu danych.

Uzyskane zdjęcia, statystyki błędów oraz wybrane informacje polepszają statystyczną kontrolę procesu.

System stale zbiera dane z pomiarów w procesie ciągłego uczenia i doskonalenia.

Samouczek - Acumen AI został zaprojektowany by dostosowywać się do Twoich wymagań. System można wytrenować do natychmiastowego rozpoznania i identyfikacji defektów.

Samodzielny - automatyzacja procesu z usunięciem subiektywności i eliminacją błędu ludzkiego w ocenie, przekłada się na zwiększenie wydajności. System współpracuje również z cobotami jak i robotami, pozwalając na dalsze uwolnienie zasobów.

Zwrot inwestycji - następuje w krótkim czasie, dzięki zwiększonej wydajności produkcji oraz ograniczeniu strat materiału. Wykluczenie błędów operatora i wpływu ludzkiego na wynik pomiaru, zmniejsza ogólne koszty kontroli i ryzyko reklamacji produktów jak i uszczerbku na wizerunku firmy.

Acumen AI w szybkim tempie zapewni zwrot inwestycji.

Wprowadzając Acumen AI do swojego procesu kontrolnego, możesz sam przygotować modele uczenia maszynowego dla kontrolowanych części oraz produktów.

Alternatywnie, służymy oczywiście pomocą w opracowaniu rozwiązań aplikacyjnych AI "pod klucz".

Acumen AI wykorzystuje rozwiązania następnej generacji - automatyczną analizę wideo wspieraną przez uczenie maszynowe - rozwiązanie opracowane i rozwinięte przez ASH.

Automatyczne rozpoznanie, detekcja, klasyfikacja, pomiary oraz zliczanie szerokiego wachlarza defektów części. Wdrożenie Acumen AI w procesie kontrolnym, znacząco poniesie wydajność produkcji, wyeliminuje błąd ludzki oraz skróci czas procesu.

ACUMEN AI - mikroskop cyfrowy wsparty uczeniem maszynowym