Na obecną chwilę, Struers jest światowym liderem pod względem sprzedaży urządzeń oraz materiałów do materiałografii. W swojej ofercie posiadają zarówno wysoce zautomatyzowany jak również ręczne systemy preparatyki, systemy preparatyki do zadanego punktu, materiały do całego procesu preparatyki oraz twardościomierze i systemy podstawowej analizy obrazu.
Firma Opto-Lab jest Autoryzowanym Dealerem firmy CARL ZEISS – światowego lidera w produkcji mikroskopów optycznych i elektronowych oraz amerykańskiej firmy Electron Microscopy Sciences – jedynego dystrybutora oświetlaczy fluorescencyjnych firmy NIGH SEA.
Zapewniają profesjonalny serwis świadczony przez wykwalifikowanych inżynierów. Mogą podjąć się realizacji najbardziej skomplikowanych i trudnych zleceń. Obsługują wszystkie rodzaje mikroskopów takich producentów jak CARL ZEISS, NIKON, OLYMPUS, LEICA, PZO i innych.
Advacam - czeski producent wysokiej jakości kamer RTG, charakteryzujących się przede wszystkim bardzo wysoką rozdzielczością oraz szybkością pracy. Aktywna współpraca z CERN oraz NASA świadczą o doskonałej jakości produktu.
Firma PROMICRA produkuje oprogramowanie do obrazowania mikroskopowego oraz sprzęt do mikroskopów: kamery USB 3.0, statywy z napędem, oświetlacze LED, adaptery do lustrzanek cyfrowych.
Radalytica a.s. - czeska firma, która opracowała technologię pozwalającą na badania dowolnie dużych elementów, przy wykorzystaniu metod RTG i innych. System pozwala na automatyczną ocenę produkt dobry/zły. Co ważne - wizualizacja następuje natychmiastowo.
Co i gdzie?
Stale rosnąca presja na produkcje względem zwiększanie poziomu kontroli przy jednoczesnym obniżaniu kosztów produktu, stawiają przed zarządzaniem produkcją nie lada wyzwanie - jak zapewnić produkt bezpieczny, który nie wróci z reklamacją od klienta, jednocześnie nie podnosząc kosztów?
Na czym polega proponowane przez nas rozwiązanie?
Dostarczamy systemy pozwalające kontrolować produkty tak, by kontrola jakości nadążała za automatyzacją produkcji!
Dzięki zastosowaniu naszych rozwiązań w dziedzinie badań nieniszczących metodami rentgenowskimi oraz ultradźwiękowymi, możliwe staje się kontrolowanie większości detali jeszcze na linii produkcyjnej bez konieczności jej zatrzymywania i transportu detalu. Pozwala to na znaczne oszczędności czasu oraz redukcję kosztów związanych z destrukcją produktów – do laboratorium badań niszczących (np. metalograficznych) trafiają tylko detale z wykrytymi wadami wewnętrznymi.
Przemysł 4.0 wymaga kontroli jakości 4.0
Created with WebWave CMS