What's new?

What we offer?

START

Contact

  1. pl
  2. en
Wizją przyświecającą założycielom Hinto, było dołożenie wszelkich starań i zapewnienie wszelkiej możliwej pomocy dla tych, którzy posiadają przełomowe pomysły, mogące doprowadzić nas do założenia bazy na Księżycu, podróży na Marsa czy też druku biologicznego. Może się to wydawać dziwne w odniesieniu do profilu naszej działalności - ale pamiętajcie, że te wielkie procesy i cele zbudowane są z małych kroczków, które postaramy się ułatwić. Wiele przełomowych start'up-ów powstaje, ale niewielu udaje się przetrwać z prostej przyczyny - rynek jest wredny :). 

Obecnie na rynku pojawia się wiele nowych start-up'ów, posiadających genialne pomysły na produkty i rozwiązania, ale nie zawsze mające pomysł na rozpoczęcie sprzedaży. Naszym celem jest pomóc im na początku drogi.


Pomagamy w doborze metod kontroli produkcji wykorzystujących badania nieniszczące oparte o najnowocześniejszą metodę zliczania fotonów rentgenowskich, badań laboratoryjnych, monitorowania przy wykorzystaniu technologii przemysłu 4.0 oraz IoT. Wszak bez usprawnienia tego co już mamy, nie wprowadzimy nic nowego.

Created with WebWave CMS