31-517 Kraków

ul. Olszańska 27

Hinto Paweł Kotelon

Kontakt

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

Odpowiednio wyszkolony i ukierunkowany zespół sprzedaży, pozwala na nawiązanie partnerstwa z Klientem, co przekłada się na długą i stabilną współpracę.

Efekt 3

Inwestycja w nowoczesne technologie to zawsze dobre rozwiązanie. Przemysł gna do przodu, wymagając obniżenia kosztów przy jednoczesnym podnoszeniu jakości. Automatyzacja możliwych etapów kontroli jakości, pozwala często na kilkunastokrotne podniesienie odsetka kontrolowanych detali, bez wydłużenia czasu kontroli oraz bez niszczenia detali! 

3

Efekt 2

2

Zespól wyszkolonych operatorów w laboratorium, znacząco podnosi stabilność kontroli jakości, zmniejszając potencjalne ryzyko reklamacji.

Efekt 1

1

Efekty współpracy

KONTAKT

Sprzedaż

Nasze wsparcie dla istniejących lub powstających dopiero działów sprzedaży nie przypomina standardowego "szkolenia". Nie prowadzimy - choć oczywiście możemy - 2-3 dniowego szkolenia, z przydługimi prezentacjami, omawiając każdy element procesu sprzedaży i negocjacji, który z uwagi, że "mówi o wszystkich", nie mówi o tym na czym Wam zależy - czyli o Waszym produkcie.

Przeszliśmy sami niemało szkoleń, i niestety na żadnym z nich, nigdy, nie uzyskaliśmy odpowiedzi "jak prowadzić rozmowy o naszym produkcie". Odpowiedź zawsze była taka sama "to zależy od produktu". I tutaj właśnie zmieniamy nasze podejście - jesteśmy wsparciem dla działu sprzedaży, podpowiadając jak prowadzić rozmowy, w oparciu o Wasz produkt a nie o magiczne triki handlowe. Oferujemy zarówno wsparcie dla osób reprezentujących Waszą Firmę, jak również możemy świadczyć usługę "sprzedawcy na godziny" w początkach kreowania działu sprzedaży.

Pierwszym krokiem zawsze jest poznanie Waszej Firmy i Waszego produktu. Później decydujemy jak postępować dalej.  

Nowoczesne metody kontroli jakości 4.0

Nowoczesny przemysł zmienia diametralnie swoje podejście w kwestii oszczędności czasu, środków oraz materiałów w procesie zarówno produkcji jak i kontroli jakości. Wymagania stawiane zarówno szybkości kontroli, jej niezawodności jak i możliwości śledzenia wyników do konkretnej części jak i np. spoiny rosną w sumie z dnia na dzień. Nasza firma współpracuje z dostawcami najnowszych, często przełomowych rozwiązań, pozwalających niejednokrotnie na praktycznie 100% kontroli jakości, ze 100% zdolnością śledzenia produktu, co przekłada się na znacząco niższe ryzyko reklamacji.

Do oferowanych rozwiązań należą: 

 - wykorzystanie cobotów do kontroli RTG wyrobów - np. w spoinach siedzeń samochodowych,

- wykorzystanie najnowszych rozwiązań detektorów zliczania fotonów RTG, pozwalających na bardzo szybkie skanowanie produktów na taśmociągach, 

- zrobotyzowanie preparatyki próbek,

- automatyczna ocena obrazu, współpracująca zarówno ze standardowymi kamerami jak i detektorami RTG, pozwalająca na pełną automatyzację kontroli.

 

Szkoła metalografii

Szkolimy i doradzamy w ramach preparatyki wszystkich materiałów. Posiadane doświadczenie pozwala nam na dobranie i zaprezentowanie metod pracy z wykorzystaniem urządzeń i materiałów od wszystkich wiodących firm na rynku: Struers, QATM, Akasel, Buehler, 

LamPlan, Metkon, Presi, i innych.

 

Oferujemy również doradztwo i szkolenia w dziedzinie pomiarów twardości, zwłaszcza z wykorzystaniem urządzeń EmcoTest, Strues, InnovaTest i innych.

 

Szkolenie zwykle odbywa się u Klienta, na używanym u niego systemie - my ze swojej strony możemy proponować dobór odpowiednich materiałów dla danego zastosowania.

Szkolenie może trwać od kilku godzin do nawet 3 dni - te kwestie ustalane są indywidualnie.

Oferta

Profesjonalizm

Nasza reputacja zależy od jakości naszej pracy - robimy wszystko by nie ucierpiała.

Terminowość

Nie cierpimy się spóźniać - bo co komu po idealnym rozwiązaniu, jeżeli zostanie dostarczone za późno?!

Technologie

Poznajemy najnowsze rozwiązania na rynku, kontroli jakości w Przemyśle 4.0, by móc przekazać o nich wiedzę.

Indywidualne podejście

Każdy nasz Klient ma inne oczekiwania - każdy projekt prowadzimy wg wymagań Klienta.

Hinto to łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia w preparatyce materiałograficznej, mikroskopii, analizie obrazu, pomiarach twardości i sprzedaży wszystkich tych rozwiązań dla najbardziej wymagających Klientów na rynku. U nas nie ma sprzedawców w zwykłym tego słowa znaczeniu - jesteśmy zespołem inżynierów materiałowych, znających od podstaw zagadnienia, dla których dostarczamy rozwiązania. Jesteśmy zespołem, który zawsze kierował się dobrem Klienta końcowego, budując za każdym razem partnerstwo a nie zwykły "biznes" - tego chcemy Was teraz nauczyć.

O nas

OFERTA

KONTAKT

Posiadane kilkunastoletnie doświadczenie zarówno w dziedzinie preparatyki metalograficznej jak i sprzedaży rozwiązań z zakresu kontroli jakości, pozwoliło nam przygotować profesjonalną ofertę z zakresu szkoleń z:

- metalografii,

- sprzedaży rozwiązań, ukierunkowanej na klienta.

 

Nasza wiedza pozwoliła nam ostatnio poszerzyć nasze usługi o doradztwo w zakresie nowoczesnych metod nieniszczącej kontroli jakości, która idealnie wpisuje się w ideologię Przemysłu 4.0

Szkolenia i poszukiwanie rozwiązań.

biuro@hinto.pl

+48 888 677 333

+48 888 677 333